Tkaniny materacowe

Nasz firma specjalizuje się w pikowaniu tkanin materacowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na wykonanie pikowania przy zastosowaniu różnej gramatury owaty oraz różnej szerokości pikowania. Nasi fachowcy realizują nawet duże i skomplikowane zamówienia zgodnie z ustalonymi terminami. Pikowanie tkanin wykonywane jest ściegiem stebnówkowym co gwarantuje dłuższe użytkowanie materacy.

Pikowanie materacy wykonujemy według popularnych wzorów jak i indywidualnych projektów, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Tkaniny niepikowane

W swojej ofercie posiadamy tkaniny materacowe i dzianiny materacowe pikowane i niepikowane. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy udzielą klientom wyczerpujących odpowiedzi i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące współpracy z naszą firmą oraz realizowanych przez nas usług.

Galeria wzorów

Pikowanie tkanin i innych materiałów może być wykonane wg załączonych wzorów jak i ich różnych konfiguracji. Zależy nam na tym, aby nasi klienci znaleźli rozwiązania, które spełniają ich wymagania i odpowiadają ich preferencjom, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór motywów. Tkaniny materacowe, które powstają w naszych fabrykach, cechują się dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami poniżej.