FAQ

 • Czym charakteryzuje się firma Foltex?

  Foltex jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w pikowaniu tkanin materiałowych, flizeliny, podszewek oraz innego rodzaju materiałów. Cechuje nas wysoka jakość usług, obejmująca zarówno te mniejsze jak i duże zamówienia, które zawsze wykonywane są w możliwie najkrótszym czasie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 • Jakie wzory pikowania tkanin dostępne są w ofercie?

  Firma Foltex chcąc sprostać potrzebom jak największej rzeszy klientów oferuje bardzo szeroki wybór wzorów pikowania tkanin, które wykorzystywane są nie tylko w branży meblowej np. przy produkcji materaców, ale również odzieżowej przy projektach bluz czy kurtek czy spodni. Dostępne wzory to:

 • Ile kosztuje pikowanie materiałów i tkanin?

  Cena za pikowanie tkanin w firmie FOLTEX uzależniona jest od kilku czynników. W zależności od tego, jaki wybiorą Państwo wzór, grubość waty, która użyta zostanie do wykonania danej usługi a także szerokość pikowania (dostępne warianty od 160 cm do 240 cm) sporządzona zostanie indywidualna wycena.

 • Jakie typy materiałów pikuje firma Foltex?

  Nasza firma oferuje pikowanie materiałów różnego rodzaju. Należą do nich podszewki, dzianiny a także tkaniny. Usługa ta może zostać wykonana na piance bądź ovacie odzieżowej, meblarskiej oraz sylikonowej.

 • W jaki sposób można złożyć zamówienie na pikowanie materacy?

  Wszystkie zlecenia na pikowanie materacy oraz materiałów możecie Państwo złożyć osobiście w biurze naszej firmy, która znajduje się w Kicinie. Ponadto zamówienia przyjmowane są również mailowo oraz telefonicznie.

 • W jaki sposób transportowane są przygotowane produkty?

  Sposób, w jaki transportowane są przygotowane przez nas produkty omawiany jest każdorazowo z danym klientem. Ewentualne dostarczenie towaru bądź koszty transportu zawsze uzgadniane są na etapie przyjmowania zlecenia.

 • Mam pytania dotyczące pikowania, jak można skontaktować się z firmą Foltex?

  Z firmą Foltex skontaktować można się telefonicznie: 888202 090 jak i za pośrednictwem maila: biuro@foltex.eu. Ponadto zachęcamy również do bezpośrednich wizyt w biurze, które znajduje się w Kicinie, na ulicy Suchej 9.